Szwaczka 7.00-15.00

Szwaczka 7.00-15.00 | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Obecnie dla firmy istniejącej na rynku od kilku lat, poszukujemy kandydatek na stanowisko :

Lokalizacja: Bydgoszcz
Numer referencyjny: skdMy-06092018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

praca na jedną zmianę

praca z bezpłatnym dojazdem

Opis stanowiska

- obsługa maszyny do szycia

- szycie pokrowców na fotele

Wymagania na stanowisko

-  umiejętność szycia na maszynie

- gotowość do pracy w godzinach 7.00-15.00

- gotowość na pracę w odległości 10 km od Bydgoszczy

- pracę w systemie jednozmianowym

- bezpłatny dojazd z Bydgoszczy

Oferujemy

- pracę bez akordu

- atrakcyjne wynagrodzenie - bierzemy pod uwagę lata doświadczenia

- bezpłatny dojazd z Bydgoszczy do zakładu oddalonego o 10 km od Bydgoszczy

- bardzo przyjazną atmosferę pracy

- umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą