Projektant

Projektant | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca rozwiązania z branży HR. Obecnie dla naszego klienta - międzynarodowej firmy posiaddającej 260 oddziałów na sześciu kontynentach, do biura

Lokalizacja: Szczecin
Numer referencyjny: WJW0J-25062018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

projektowanie

cad

technologie

szalunki

budownictwo

wyższe inżynierskie

inżynier budowlany

autocad

Opis stanowiska

Opracowywanie projektów technologii użycia systemów szalunków i rusztowań,
• Wykonywanie szczegółowych obliczeń statyczno-wytrzymałościowych potrzebnych przy projektach szalunków i rusztowań,
• Bezpośrednie doradztwo techniczne na budowach,
• Bezpośredni kontakt z Klientem w sprawach związanych z opracowaniem poprawnej oferty technicznej,
• Współpraca z działem handlowym i logistyki w zakresie przygotowywania ofert.

Wymagania na stanowisko

• Wykształcenie wyższe budowlane,
• Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń,
• Min. 4 lata doświadczenia zawodowego,
• Znajomość programu AutoCad i programów obliczeniowych (wskazane Robot)

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
• Dostosowane do potrzeb stanowiska narzędzia pracy,
• Prywatną opiekę medyczną,
• Dofinansowanie do pakietów sportowych

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie,
pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych
osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko. Proszę pamiętać, że zgodę na
przetwarzanie danych mogą Państwo w każdej chwili wycofać, przesyłając stosowną informację.
Jeżeli chcą Państwo, aby dane osobowe mogły być przetwarzane dla celów przyszłych rekrutacji,
prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sylwię Ottka prowadzącą działalność gospodarczą
pod firmą Myworknet Sylwia Ottka z siedzibą w Toruniu w celu udziału w postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez w/w podmiot prowadzonych do czasu wycofania przeze mnie
udzielonej zgody”.