Poszukujesz firmy rekrutacyjnej?

Poszukujesz firmy  rekrutacyjnej? | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju i za granicą.

Lokalizacja: Cała Polska
Numer referencyjny: lFx78-25062018
Rodzaj pracy: Umowa zlecenie

szukam pracownika

szukam firmy rekrutacyjnej

headhunter

agencja rekrutacyjna

Opis stanowiska

Niezależnie od tego, czy poszukujesz pracy, czy pracownika możesz liczyć na nasze wsparcie!

Wymagania na stanowisko

Dla pracodawców z całej Polski a w szczególności z województw:

- Kujawsko-Pomorskiego: Brodnica, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Grudziądz, Toruń, Świecie czy Włocławek

- Pomorskiego: Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Pruszcz Gdański, Tczew

- Wielkopolskiego: Kalisz, Konin, Leszno, Oborniki, Piła, Poznań, Rawicz, Złotów

- Zachodniopomorskiego: Kołobrzeg, Koszalin, Stargard Szczeciński, Świnoujście, Szczecin, Szczecinek

Oferujemy

- headhunting

- usługa direct search

- doardztwo zawodowe

- badania na rynku pracy

- darmowa wycena

WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM: 607 177 878

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej.