Obsługa Klienta z językiem niderlandzkim

Obsługa Klienta z językiem niderlandzkim | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy działającej w branży FMCG poszukujemy kandydatów do działu

Lokalizacja: Kraków
Numer referencyjny: LIOgp-25062018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

it

niemiecki

słowacki

czeski

angielski

support

niderlandzki

Opis stanowiska

    • kompleksowa obsługa klienta
    • ścisły kontakt z dostawcami oraz innymi działami w firmie
    • praca w języku niderlandzkim
    • rozpatrywanie zamowień, zwrotów, dostaw, opóźnień oraz monitorowanie skarg
    • monitorowanie akcji promocyjnych, marketingowych, KPI's
    • praca w systemie SAP w oparciu o zintegrowany system zarządzania

Wymagania na stanowisko

    • znajomość języka angielskiego i niderlandzkiego w stopniu min bardzo dobrym
    • 1-2 lata doświadczenia w obsłudze klienta, w dziale handlu czy eksporcie
    • umiejętność ustalania priorytetów oraz dopasowywania się do zmieniającego się środowiska
    • zdolność budowania relacji z innymi, radzenie sobie ze stresem oraz orientacja na działanie

Oferujemy

    • 3 miesięczny kontrakt, po tym czasie umowa o pracę
    • praca w prestiżowym koncernie w międzynarodowym środowisku
    • realna ścieżka kariery w nowo otwieranej siedzibie w Krakowie