Obsługa klienta z czeskim - Ateny, Grecja

Obsługa klienta z czeskim - Ateny, Grecja | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników.

Lokalizacja: Grecja
Numer referencyjny: pyD4K-25102018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

Grecja

Ateny

praca zagraniczna

angielski

grecki

polski

Opis stanowiska

    • obsługa klienta w języku czeskim i angielskim

    • utrzymywanie relacji z klientem zarówno w drodze telefonicznej jak i mailowej

    • rozpatrywanie skarg

    • raportowanie, uzupełnianie bazy danych

    • podstawowa pomoc przy problemach technicznych

Wymagania na stanowisko

    • język czeski i angielski na poziomie C1/C2 w mowie i piśmie

    • dyspozycyjność do pracy zagranicą na okres co najmniej roku

    • gotowość do pracy na nocki/weekendy w systemie rotacyjnym

    • obycie z nowymi technologiami

Oferujemy

    • roczny kontrakt w stabilnej firmie z możliwością jego przedłużenia w stałą umowę o pracę

    • 14 pensji w ciągu roku!

    • prywatne ubezpieczenie zdrowotne i życiowe, prywatny lekarzpakiet relokacyjny w postaci darmowego jednorazowego biletu lotniczego wraz z opłaconym 2-tygodniowym zakwaterowanie

    • miesięczny bonus uzależniony od wyników, liczne benefity

    • liczne wyjścia firmowe i activities

    • zniżki firmowe, stołówka pracownicza

    • świetnie płatne nadgodziny, możliwość dodatkowej pracy w okresie świątecznym