Mistrz Utrzymania Ruchu

Mistrz Utrzymania Ruchu | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma z branży HR, zajmująca się rekrutacją pracowników, którzy są zatrudniani bezpośrednio przez Pracodawcę.

Lokalizacja: Skawina
Numer referencyjny: uEO06-28062018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

Opis stanowiska

- utrzymywanie sprawności i nadzór nad parkiem maszynowym
- opracowywanie harmonogramów remontów maszyn i urządzeń
- współpracę i nadzór nad wewnętrznymi służbami UR i zewnętrznymi firmami
- optymalizację magazynów części zamiennych
- zamawianie i nadzór nad częściami zamiennymi
- nadzór nad dokumentacją DTR
- nadzór i opracowywanie instrukcji konserwacji, LTT, TPM, 5S itd.
- egzekwowanie przepisów BHP, instrukcji pracy oraz obowiązujących procedur
- monitorowanie i bieżące raportowanie działań w dziale UR
- stałe podnoszenie jakości, dyscypliny pracy

Wymagania na stanowisko

- minimum 3 lata doświadczenia w pracy w utrzymaniu ruchu
- minimum rok na podobnym stanowisku
- zdolność do planowania i zarządzania pracą własną i zespołu UR
- znajomość zagadnień automatyki w tym sterowników PLC
- znajomość zagadnień mechaniki i hydrauliki siłowej
- bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
- zorientowanie na osiąganie założonych celów
- zdolności komunikacji i współpracy
- otwartość na pracę w systemie zmianowym
- znajomość języka angielskiego
- znajomość zagadnień LEAN

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie, w międzynarodowym środowisku
- pracę na jedną zmianę od pn-pt
- pakiet świadczeń socjalnych
- możliwość rozwoju zawodowego
- bardzo dobrą atmosferę pracy w najwyższych standardach środowiska produkcyjnego