Kierownik Restauracji

Kierownik Restauracji | oferta pracy myworknet

Jako manager staniesz przed zadaniem wypromowania restauracji, a tym samym przyciągnięcia do niej klientów, którzy będą zainteresowani zorganizowaniem imprez, w tym imprez okolicznościowych ( przyjęc

Lokalizacja: Toruń
Numer referencyjny: dqt7W-28062018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

Opis stanowiska

  • tworzenie i realizacja strategii sprzedaży, marketingu oraz PR
  • opracowanie strategii wykorzystania mediów społecznościowych
  • właściwa identyfikacja i zdefiniowanie grupy docelowej
  • planowanie, zapełnianie kalendarza wydarzeń
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji
  • planowanie innych działań mających na celu promocję i reklamę restauracji w porozumieniu z General Managerem

Wymagania na stanowisko

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • nastawienie na osiąganie wyników pozwalających na rozwój restauracji
  • samodzielność w działaniu
  • zorientowanie w wydarzeniach mających miejsce w Toruniu
  • zdolności analityczne, kraetywność
  • doświadczenie w pozyskiwaniu dużych grup klientów
  • doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych
  • prawo jazdy kat. B.
  • wiedza i doświadczenie z zakresu tworzenia ofert bankietowo-eventowych
  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność rozwijania kontaktów biznesowych
  • wysoka kultura osobista, kreatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – podstawa + premia od pozyskanych imprez
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • mocny zespół gastronomiczny, który ułatwia pozyskanie nowych klientów
  • udział w tworzeniu wyjątkowego miejsca w sercu toruńskiej starówki
  • pracę pełną wyzwań, dającą możliwość rozwoju i nieograniczonych zarobków
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę w młodym, kreatywnym zespole