IT Application Manager

IT Application Manager | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy Koordynatora Projektów IT/ERP.

Lokalizacja: Sosnowiec
Numer referencyjny: Nl1f2-25062018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

it

project manager

systemy ERP

Project Manager

IT application project manager

koordynator projektów

systemy informatyczne

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za prowadzenie i zarządzanie międzynarodowymi zespołami projektowymi. Jako ekspert w dziedzinie IT, ERP będziesz kształtował zespoły, doradzał, monitorował postępy, negocjował z klientami z całego świata.

Wymagania na stanowisko

Nasz klient wymaga min 3-letniego doświadczenia w zarządzaniu dużymi zespołami specjalistów IT. Odpowiednie przygotowanie biznesowe, świadomość budżetowa. Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne negocjacje handlowe. Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT/ERP jest konieczne.

Oferujemy

Możliwość pracy nad innowacyjnymi projektami, szansa na zrealizowanie kariery, zagraniczne wyjazdy służbowe. Wielozadaniowe, odpowiedzialne stanowisko, duża autonomiczność w działaniu.

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko. Proszę pamiętać, że zgodę na przetwarzanie danych mogą Państwo w każdej chwili wycofać, przesyłając stosowną informację. Jeżeli chcą Państwo, aby dane osobowe mogły być przetwarzane dla celów przyszłych rekrutacji,
prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sylwię Ottka prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Myworknet Sylwia Ottka z siedzibą w Toruniu w celu udziału w postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez w/w podmiot prowadzonych do czasu wycofania przeze mnie udzielonej zgody”.