HR Controller

HR Controller | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19019.

Lokalizacja: Katowice
Numer referencyjny: HMmTi-28062018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

hr

rekrutacja

HR controlling

kadry

angielski

Opis stanowiska

Dla międzynarodowego koncernu z siedzibą w Katowicach poszukujemy HR Controllera

  • przygotowanie, kontrola i analiza informacji zawartych w rocznych raportach pracowniczych
  • sporządzanie sprawozdań, statystyk oraz raportów w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi
  • przechowywanie oraz uzupełnianie dokumentacji kadrowej
  • pomoc we wdrożeniu i użytkowaniu systemów HR
  • weryfikacja, administrowanie i analiza dokumentów HR
  • wspieranie, udoskonalanie i wdrażanie kluczowych polityk i procedur Grupy w zakresie zasobów ludzkich oraz finansów

Wymagania na stanowisko

  • wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, finansów, czy zarządzania
  • znajomość procesów i systemów HR oraz sprawozdawczości finansowej
  • dobra znajomość oprogramowań takich jak: PowerPoint, Excel, Outlook, wcześniejsze doświadczenie w użytkowaniu systemów HR
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, dodatkowy język obcy mile widziany
  • osoby z doświadczeniem w zarządzaniu projektami mile widziane

Oferujemy

  • umowa o pracę w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym
  • pakiet benefitów
  • elastyczne godziny pracy
  • roczny bonus