Grafik komputerowy

Grafik komputerowy | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Dla naszego klienta - bawarskiej firmy rodzinnej, ogłaszamy nabór na stanowisko Grafika.

Lokalizacja: Wrocław
Numer referencyjny: uDkc5-
Czas dodania oferty:
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

grafik

informatyka

grafika komputerowa

design

social media

photoshop

illustrator

adobeflashplayer

Opis stanowiska

• tworzenie wysokiej jakości grafik
• tworzenie kreatywnych propozycji i rozwiązań dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych na różnych platformach cyfrowych (opakowania produktów, media społecznościowe i wydruki)
• adoptowanie tekstu
• wspieranie starszego grafika i managera produktu w zapewnieniu dotrzymania terminów realizacji i wysokiej jakości realizowanych projektów
• doskonała znajomość ustawień plików prepress (fleksografia, grawiura i offset)
• tworzenie trójwymiarowych zdjęć produktów
• Angażowanie odbiorców w mediach społecznościowych
• Budowanie marki firmy

Wymagania na stanowisko

• wykształcenie graficzne (ukończenie studiów, studiów podyplomowych lub kursów z zakresu projektowania graficznego, komunikacji wizualnej i projektowania mediów)
• doświadczenie w branży graficznej, przemysłowej lub produktowej
• bardzo dobra znajomość oprogramowania Adobe Creative Suite (Illustrator, Photoshop, InDesign)
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
• doskonała komunikacja i umiejętności interpersonalne

Oferujemy

• umowę o pracę w stabilnej, prężnie działającej niemieckiej firmie
• pakiet świadczeń socjalnych wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem
• zdobywanie doświadczenia w pracy ze znanymi markami w międzynarodowym środowisku