Doradca Inwestycyjno-Ubezpieczeniowy

Doradca Inwestycyjno-Ubezpieczeniowy | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Dla swojego klienta, lidera w sektorze ubezpieczeniowym poszukujemy specjalistów ds. ubezpieczeń.

Lokalizacja: Toruń
Numer referencyjny: MsCeK-25062018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

agent ubezpieczeniowy

ubezpieczenia życiowe

komunikacyjne

obsługa klienta

Opis stanowiska

    • pozyskiwanie nowych klientów z województwa kujawsko-pomorskiego
    • utrzymywanie dobrych relacji z potencjalnymi klientami oraz stronami pozwiązanymi
    • koordynacja procesu sprzedażowego
    • umawianie spotkań handlowych
    • prezentacja oferty handlowej

Wymagania na stanowisko

    • predyspozycje do pracy w sprzedaży
    • wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane
    • zdolności interpersonalne i negocjacyjne
    • niekaralność i zdolność do wykonywania czynności prawnych
    • otwartość i chęć współpracy z ludźmi
    • chęć założenia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy

    • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • atrakcyjny system prowizyjny zapewniający ponadprzeciętne wynagrodzenie
    • darmowe szkolenie z długofalowym wsparciem mentora
    • dodatkowe benefity w postaci profesjonalnych szkoleń, konkursów, wyjazdów oraz wycieczek
    • całkowicie elastyczny czas pracy dostosowany do Twojego życia prywatnego

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie,
pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych
osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko. Proszę pamiętać, że zgodę na
przetwarzanie danych mogą Państwo w każdej chwili wycofać, przesyłając stosowną informację.
Jeżeli chcą Państwo, aby dane osobowe mogły być przetwarzane dla celów przyszłych rekrutacji,
prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sylwię Ottka prowadzącą działalność gospodarczą
pod firmą Myworknet Sylwia Ottka z siedzibą w Toruniu w celu udziału w postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez w/w podmiot prowadzonych do czasu wycofania przeze mnie
udzielonej zgody”.