Betoniarz

Betoniarz | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szc

Lokalizacja: Middelfart, Dania
Numer referencyjny: 50frL-0605
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

betoniarz

zarganica

praca fizyczna

Dania

Opis stanowiska

- wylewanie posadzek z mixokreta, główny zakres pracy to: - wylewanie i wykańczanie powierzchni betonowych
- zacieranie posadzek przy pomocy specjalistycznych maszyn
- ręczne zacieranie
- obsługa mixokreta

2 zespoły po 3 osoby w każdym:

- 1 osoba na pompie
- 2 zacieracz
- 3 ściąga i wyrównuje posadzkę – łaciarz

Wymagania na stanowisko

- wcześniejsze doświadczenie w pracy z tzw. jastrychem
- znajomość języka angielskiego w stopniu min podstawowym mile widziane, aczkolwiek osoby bez znajomości będą również brane pod uwagę
- prawo jazdy i własny samochód (dla grypy wyjeżdżającej wystarczy jeden samochód)

* Uwaga ! wprowadzenie nowych restrykcji w Danii, nakłada obowiązek przedstawienia negatywnego wyniku na SARS Cov - 19 przy próbie przekroczenia granicy. Wynik nie może być starszy niż 72 godziny.
** Na chwile obecną duński pracodawca refunduje pracownikom koszt takiego testu w Polsce, po upływie 1szego tygodnia pracy.

Oferujemy

Kontrakt - duński kontrakt bezpośrednio z pracodawcą

Godziny - 37 godzin tygodniowo

Godziny pracy - od poniedziałku do piątku, od 7 rano

Stawka: 14o DKK netto na godzinę

Stawka za urlop: 12.5% stawki brutto

Zakwaterowanie: odpłatne

Dodatki: dofinansowanie dojazdów do pracy jak również raz w miesiącu dofinansowanie dojazdu do Polski, child support dla dzieci poniżej 18 roku życia, nasz klient pomaga przy załatwianiu wszelkich formalności jak również posiada personel mówiący w języku polskim.