Asystent Projektanta

Asystent Projektanta | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Dla firmy produkcyjnej poszukujemy Asystenta Projekanta/Technologa.

Lokalizacja: Łubna
Numer referencyjny: mPPwe-25062018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

projektowanie

cad

technologie

szalunki

budownictwo

wyższe inżynierskie

inżynier budowlany

autocad

robot

Opis stanowiska

    • Opracowanie i projektowanie rozwiązań deskowań i systemów wsporczych w fazie przetargu i realizacji projektów budowlanych
    • Wykonywanie podstawowych obliczeń konstrukcyjnych dla zoptymalizowanych rozwiązań deskowań i systemów wsporczych
    • Doradztwo techniczne dla Działu Handlowego
    • Kontakt z klientami dla optymalnych i najbardziej opłacalnych rozwiązań
    • Współpraca z działami wewnętrznymi: działem Technicznym, Handlowym i Logistyki

Wymagania na stanowisko

    • Wykształcenie wyższe budowlane (wskazane kierunki konstrukcyjne),Znajomość programu AutoCad i programów obliczeniowych; wskazany ROBOT i pakietu MS Office
    • Mile widziane doświadczenie w aplikacjach szalunkowych i systemów wsporczych
    • Znajomość systemu BIM będzie dodatkowym atutem
    • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
    • Umiejętności komunikacyjne
    • Zdolność do samodzielnej pracy, planowanie i organizowanie
    • Zorientowanie na klienta

Oferujemy

    • Możliwości rozwoju zawodowego w środowisku wielokulturowym, umowa o pracę
    • Naukę języka angielskiego
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Dofinansowanie do pakietów sportowych
    • Współpraca z kreatywnym zespołem i w motywującej atmosferze

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie,
pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych
osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko. Proszę pamiętać, że zgodę na
przetwarzanie danych mogą Państwo w każdej chwili wycofać, przesyłając stosowną informację.
Jeżeli chcą Państwo, aby dane osobowe mogły być przetwarzane dla celów przyszłych rekrutacji,
prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sylwię Ottka prowadzącą działalność gospodarczą
pod firmą Myworknet Sylwia Ottka z siedzibą w Toruniu w celu udziału w postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez w/w podmiot prowadzonych do czasu wycofania przeze mnie
udzielonej zgody”.