Aparatowy Przetwórstwa Mlecznego

Aparatowy Przetwórstwa Mlecznego | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Dla naszego klienta, bawarskiej firmy mleczarskiej poszukujemy aparatowego maszyn.

Lokalizacja: Opole
Numer referencyjny: lEQD6-25062018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

aparatowy przetwórstwa mlecznego

branża mleczarska

Opis stanowiska

• nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych – przyjęcie mleka, jego obróbka termiczno-mechaniczna, przygotowanie mieszanek,
• obsługa mycia w systemie CIP,
• przeglądy instalacji,
• rozliczanie procesów produkcyjnych.

Wymagania na stanowisko

• znajomość technologii mleczarstwa,
• elastyczność oraz samodzielność w działaniu, otwartość na innowacje,
• obsługa komputera - pakiet MS Office,
• wykształcenie minimum średnie - kierunek mleczarstwo,
• mile widziana znajomość programu SAP,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej ( idealnie branża mleczarska),
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• pracę w bardzo nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, firma jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży,
• pracę w systemie zmianowym 12/24, umowa o pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym,
• pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport)
• wdrożenie w specyfikę pracy w zakładzie.

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko. Proszę pamiętać, że zgodę na przetwarzanie danych mogą Państwo w każdej chwili wycofać, przesyłając stosowną informację.
Jeżeli chcą Państwo, aby dane osobowe mogły być przetwarzane dla celów przyszłych rekrutacji, prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sylwię Ottka prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Myworknet Sylwia Ottka z siedzibą w Toruniu w celu udziału w postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez w/w podmiot prowadzonych do czasu wycofania przeze mnie udzielonej zgody”.