Analityk ds. należności z językiem niemieckim

Analityk ds. należności z językiem niemieckim | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Dla naszego klienta, poszukujemy Specjalisty ds. należności.

Lokalizacja: Sosnowiec
Numer referencyjny: WF1T7-25062018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

analityk

należności

dział należności

biegły niemiecki

bardzo dobry niemiecki

analityk ds należności

finanse

Opis stanowiska

• Zarządzanie portfelem klientów
• Utrzymywanie kontaktów telefonicznych i mailowych
• Współpraca z działami sprzedaży i obsługi klienta
• Regularne kontrolowanie zablokowanych dostaw oraz podejmowanie decyzji o zwolnieniu dostawy w oparciu o własną analizę w ramach procedur
• Regularne monitorowanie należności
• Prowadzenie statystyk i raportów
• Wspieranie zespołu zajmującego się ewidencją płatności od klientów

Wymagania na stanowisko

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (język wiodący)
• Dobra znajomość języka niemieckiego (kontakt z klientami)

• Wykształcenie wyższe
• Łatwość budowania dobrych relacji biznesowych, komunikatywność
• Umiejętności analitycznego rozwiązywania problemów

Oferujemy

• Stabilną pracę w firmie działającej w branży automotive, zatrudniającej na całym świecie ponad 15000 pracowników
• Wysoki standard pracy w międzynarodowym środowisku i przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi
• Profesjonalną i przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie bardziej doświadczonych członków zespołu
• Regularne podwyżki oraz coroczne premie
• Realną ścieżkę rozwoju

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko. Proszę pamiętać, że zgodę na przetwarzanie danych mogą Państwo w każdej chwili wycofać, przesyłając stosowną informację. Jeżeli chcą Państwo, aby dane osobowe mogły być przetwarzane dla celów przyszłych rekrutacji,
prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sylwię Ottka prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Myworknet Sylwia Ottka z siedzibą w Toruniu w celu udziału w postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez w/w podmiot prowadzonych do czasu wycofania przeze mnie udzielonej zgody”.