Rekrutacje stałe

Pomoc w znalezieniu odpowiedniego pracownika

Agencja Zatrudnienia MyWorknet Sylwia Ottka oferuje usługę rekrutacji stałej, która polega na znalezieniu odpowiednio kompetentnego kandydata na stanowisko niskiego, średniego i wyższego szczebla. Poszukujemy pracowników do pracy stałej w takich działach jak: finanse i księgowość, handel, marketing, logistyka, IT oraz szeroko rozumiana obsługa klienta jak i na posadach menedżerskich związanych z zarządzaniem ludźmi czy produkcją.

Naszą misją jest realizowanie procesów rekrutacyjnych dla naszych Klientów w taki sposób, aby zarówno pracodawca jak i pracownik czerpali z tego wymierne korzyści, oraz współpraca dla wszystkich stron była satysfakcjonująca. Duża wiedza i solidna praktyka na kącie naszej firmy przesądzają o skutecznej pomocy w: znalezieniu rzetelnego pracownika dla nawet najbardziej wymagających pracodawców. Natomiast dla osób szukających nowych wyzwań ułatwiamy znalezienie nowej pracy i odpowiedzniego pracodawcy. Współpraca z nami to gwarancja zadwolenia i oszczędność czasu przeznaczonego na przeprowadzenie standardowych procesów rekrutacyjnych.

Poszukiwanie odpowiedniego kandydata na pracownika to bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie, które wymaga zaangażowania odpowiednich zasobów ludzkich, nakładów czasowych i finansowych. Normą staje się więc, że do przeprowadzenia rekrutacji, szczególnie na stanowiska wymagających wysokich kwalifikacji zatrudnia się specjalistów - doradców personalnych.

Na czym polega rekrutacja stała?


Rekrutacja to tylko jeden z etapów poszukiwania i przyjmowania pracownika do pracy. Jest to proces poszukiwania odpowiedniego pracownika na rynku pracy. Poszukiwanie nowych pracowników jest ważnym elementem dla każdego pracodawcy, nie tylko w organizacjach, które kładą szczególny nacisk na politykę personalną firmy. Każdy pracodawca pragnie bowiem przyjąć do pracy jak najodpowiedniejszego kandydata, który nie tylko będzie posiadał odpowiednie kwalifikacje, ale i wpisze się osobowościowo w strukturę firmy. W czasie tego etapu to na rekruterze leży obowiązek zachęcenia jak najlepszych kandydatów do ubiegania się o stanowisko w firmie Klienta.

Nasze rozwiązania w zakresie pracy stałej dają bezpośredni dostęp do najlepszych fachowców, sprawdzonych i wykwalifikowanych kandydatów w każdej branży. To mniej czasochłonna, bardziej wydajna i najpewniejsza droga do zatrudnienia ludzi dopasowanych do zmieniającyhc się potrzeb firmy. Stosujemy sprawdzone i skuteczne sposoby, aby pozyskać pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami, umiejętnościami i doświadczeniem, którzy przyczynią się do sukcesu Państwa firmy.

Koszt skorzystania z usługi powstaje dopiero w momencie, kiedy Klient zdecyduje się na zatrudnienia kandydata, który został przez nasz wcześniej zweryfikowany i zarekomendowany.

Kierując się chęcia budowania długotrwałych relacji, dajemy na swoją usługe gwarancji. W przypadku rezygnacji pracownika w określonym czasie lub nie spełnienia Państwa oczekiwań dołożymy wszelkich starań do znalezienia odpowiedniej osoby, nie generując przy tym dodatkowych kosztów.

W jaki sposób rekrutujemy dla Państwa pracowników?


I. Weryfikujemy naszą bazę i publikujemy ogłoszenie rekrutacyjne.

Przy każdym zleconym nam procesie rekrutacji i selekcji przeszukujemy posiadane bazy danych kandydatów, pod kątem wymagań zawartych w profilu stanowiska. Zamieszczamy ogłoszenia rekrutacyjne w odpowiednio dobranych mediach, indywidualnie dobranych do specyfiki stanowiska.

II. Direct Search & Executive Search

Nasza firma wykorzystuje formę aktywnej weryfikacji portali branżowych, społecznościowych, korespondencję ze specjalistami w danej branży jak również uruchomienie własnych źródeł pozyskiwania kandydatów. Przeprowadzamy wstępne rozmowy rekrutacyjne i motywujemy kandydatów do udziałów w dalszym procesie rekrutacyjnym.

III. Selekcja

W procesie selekcji wykorzystujemy różnorodne metody i narzędzia weryfikacji umiejętności pracownika. Przeprowadzamy wieloetapowe rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami, dokonując badania kwalifikacji i predyspozycji stanowiskowych. Sprawdzmy wiarygodność wybranych kandydatów poprzez potwierdzenie referencji u poprzednich pracodawców (za dodatkową opłatą).

IV. Rekomendacja wybranych kandydatów

Proces selekcji kończy się wyborem kandydatów, których kwalifikacje spełniają Państwa oczekiwania i są najbardziej dopasowane do wspólnie wypracowanego profilu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta mamy do zaoferowania uproszczoną usługę, polegającą na wspieraniu go np. tylko do etapu zbierania i selekcji CV. Dzięki bogatemu doświadczeniu w różnych branżach docieramy do kandydatów "szytych na miarę" Państwa potrzeb. Proponowane przez naszą firmę rozwiązania pozwalają uzyskać o wiele lepszy dostęp do sprawdzonych, pewnych oraz wykwalifikowanych kandydatów, chcących podjąć się nowych wyzwań w rozmaitych branżach.

Wspieramy pracodawców z całej Polski od Gdańska, po Bydgoszcz i Toruń, poprzez Warszawę, Katowice czy Kraków.

Rekrutacje zagraniczne


Nasza agencja zajmuje się prowadzeniem rekrutacji zagranicznych. Oferujemy pomoc w uzyskaniu wykwalifikowanego personelu z Polski do pracy na terenie całej Unii Europejskiej. Oprócz specjalistów o unikalnych kwalifikacjach, zapewniamy zmotywowanych pracowników liniowych, administracyjnych oraz kadrę średniego i wyższego szczebla.

Zapraszamy zarówno pracodawców szukających pracowników jak i osoby poszukujące zatrudnienia do współpracy z nami.

Usługa rekrutacji stałej obejmuje:

  • aktywne poszukiwanie kandydatów korzystając ze wszystkich dostępnych narzędzi rekrutacyjnych oraz posiadanej bazy
  • selekcja kandydatów na podstawie zebranych aplikacji
  • weryfikacja dokumentacji związanej z historią zatrudnienia
  • weryfikacja kandydatów podczas rozmów kwalifikacyjnych
  • umówienie rozmów z wybranymi przez Klienta kandydatami

Na życzenie klienta dzielimy usługę, wspierając go np. do etapu zbierania i selekcji CV. W ten sposób Klient ma dostęp do wszystkich narzędzi rekrutacyjnych, z których korzystamy.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w różnych branżach docieramy do kandydatów "szytych na miarę" - na miarę twoich potrzeb.

Proponowane przez naszą firmę rozwiązania pozwalają uzyskać o wiele lepszy dostęp do sprawdzonych, pewnych oraz wykwalifikowanych kandydatów, chcących podjąć się nowych wyzwań w rozmaitych branżach. Proponując bardzo rozległy wachlarz ofert uwzględniających ogłoszenia z rejonu całej Polski – od Bydgoszczy, przez Kraków, do Poznania, czy Wrocławia, pozwalamy na znaczące ograniczenie czasochłonności procesu rekrutacyjnego oraz wyraźne zwiększenie efektywności zatrudniania.