Rekrutacje stałe

Naszą misją jest elastyczne dopasowanie się do bardzo dynamicznego rynku pracy. Lata doświadczenia pokazały nam, że dobry pracownik to taki, który identyfikuje się już od pierwszych dni pracy z właściwym pracodawcą, czyli naszym Klientem.

Na czym polega i czym jest rekrutacja stała?

Rekrutacja stała polega na selekcji, rekrutacji przez nas takiego pracownika, jakiego Państwo potrzebują, który zostaje zatrudniony drogą bezpośrednią od pierwszych dni pracy.

Nasze rozwiązania w zakresie pracy stałej dają bezpośredni dostęp do najlepszych, sprawdzonych i wykwalifikowanych kandydatów w każdej branży. To mniej czasochłonna, bardziej wydajna i najpewniejsza droga do zatrudnienia ludzi dopasowanych do potrzeb firmy.

Stosujemy sprawdzone, niekonwencjonalne sposoby, aby zawsze zapewniać pracowników z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem. Pracowników, którzy przyczynią się do długofalowego sukcesu Twojej firmy.

Koszt skorzystania z usługi powstaje dopiero w momencie, kiedy Klient zdecyduje się na zatrudnienie kandydata, który został przez nas wcześniej zweryfikowany i zarekomendowany.

W związku z tym, że kieruje nami przede wszystkim chęć budowania długotrwałych relacji, dajemy na swoją usługę gwarancję. W ramach gwarancji w przypadku rezygnacji pracownika w określonym czasie lub nie spełnienia Państwa oczekiwań jesteśmy zobowiązana do znalezienia na jego miejsce innej osoby, nie pobierając dodatkowej opłaty.

Usługa rekrutacji stałej obejmuje:

  • aktywne poszukiwanie kandydatów korzystając ze wszystkich dostępnych narzędzi rekrutacyjnych oraz posiadanej bazy
  • selekcja kandydatów na podstawie zebranych aplikacji
  • weryfikacja dokumentacji związanej z historią zatrudnienia
  • weryfikacja kandydatów podczas rozmów kwalifikacyjnych
  • umówienie rozmów z wybranymi przez Klienta kandydatami

Na życzenie klienta dzielimy usługę, wspierając go np. do etapu zbierania i selekcji CV. W ten sposób Klient ma dostęp do wszystkich narzędzi rekrutacyjnych, z których korzystamy.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w różnych branżach docieramy do kandydatów "szytych na miarę" - na miarę twoich potrzeb.