Twoja kariera

Pomoc w znalezieniu pracy

Znalezienie pracy z nami nie może być łatwiejsze!.

Wyszukanie idealnego zajęcia zawodowego to dla Ciebie ciężki orzech do zgryzienia? Od dłuższego czasu bezskutecznie szukasz pracy? Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w znalezieniu zatrudnienia? Na terenie Torunia intensywnie działa agencja pośrednictwa MyWorknet, która od lat rozwija zakres swoich usług, proponując zarówno kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorców, jak również rzetelną pomoc dla chcących podjąć się nowego wyzwania. Z naszą firmą pokażemy Ci, że znalezienie ciekawego i satysfakcjonującego zajęcia to bułka z masłem. Co musisz zrobić, aby rozwinąć swoją karierę pod naszymi skrzydłami?

Jedyne, co jest wymagane, to wysłanie swojego CV do MyWorknet, bądź zaaplikowanie na ogłoszenie, które publikowane jest na stronie www naszej firmy. Wszystkie pozostałe kwestie formalne to już inicjatywa naszego wykwalifikowanego zespołu rekruterów posiadających stosowną wiedzę i duże doświadczenie na dynamicznie rozwijającym się rynku pracy. By sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających, przygotowaliśmy specjalny program „Pracodawca dla Pracownika”, który pozwala na łączenie potencjalnych pracowników z potencjalnymi pracodawcami.

Nie znalazłeś nic interesującego wśród aktualnie prezentowanych ofert naszej firmy? Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszą fachową ekipą. Zapewniamy profesjonalną pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia w rozmaitych sektorach. Wyjątkowo atrakcyjną alternatywę przedstawiamy również przebywającym poza granicami naszego kraju, którzy mogą liczyć na aktywne wsparcie bez konieczności stacjonowania w Polsce. Początkowa faza rekrutacji realizowana jest chociażby z wykorzystaniem elektronicznych aplikacji oraz komunikatora Skype.