Oferty pracy
Wszystkie nasze oferty są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od rzetelnych pracodawców. Jeśli w naszej bazie nie ma interesującej Cię oferty - zostaw nam swoje CV, bądź wypełnij formularz kontaktowy.
Recruitment Manager
25.06.2018

Umowa o pracę

Poznań
MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Obecnie dla koncernu farmaceutycznego poszukujemy Managera ds. rekrutacji.
Instalator Systemów Alarmowych
25.06.2018

Umowa o pracę

Bydgoszcz
MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Obecnie dla naszego klienta - lokalnej firmy, poszukujemy Montera Systemów Alarmowych.
Grafik komputerowy

Umowa o pracę

Wrocław
MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Dla naszego klienta - bawarskiej firmy rodzinnej, ogłaszamy nabór na stanowisko Grafika.
Obsługa Klienta z językiem niderlandzkim
25.06.2018

Umowa o pracę

Kraków
MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy działającej w branży FMCG poszukujemy kandydatów do działu
Kierownik Zmiany
25.06.2018

Umowa o pracę

Lubliniec
MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Obecnie dla naszego klienta - międzynarodowej firmy poszukujemy Kierownika Zmiany.
IT Application Manager
25.06.2018

Umowa o pracę

Sosnowiec
MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy Koordynatora Projektów IT/ERP.
Analityk ds. należności z językiem niemieckim
25.06.2018

Umowa o pracę

Sosnowiec
MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Dla naszego klienta, poszukujemy Specjalisty ds. należności.
Doradca Inwestycyjno-Ubezpieczeniowy
25.06.2018

Umowa o pracę

Toruń
MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Dla swojego klienta, lidera w sektorze ubezpieczeniowym poszukujemy specjalistów ds. ubezpieczeń.
Asystent Projektanta
25.06.2018

Umowa o pracę

Łubna
MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Dla firmy produkcyjnej poszukujemy Asystenta Projekanta/Technologa.
Projektant
25.06.2018

Umowa o pracę

Szczecin
MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca rozwiązania z branży HR. Obecnie dla naszego klienta - międzynarodowej firmy posiaddającej 260 oddziałów na sześciu kontynentach, do biura
Projektant
25.06.2018

Umowa o pracę

Bydgoszcz
MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Dla swojego klienta poszukujemy Konstruktora.
Regionalny Dorarca Inwestycyjny
25.06.2018

Umowa o pracę

Bydgoszcz
MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Dla swojego klienta poszukujemy Doradcę Inwestycyjno-technicznego.
Aparatowy Przetwórstwa Mlecznego
25.06.2018

Umowa o pracę

Opole
MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Dla naszego klienta, bawarskiej firmy mleczarskiej poszukujemy aparatowego maszyn.
Konstruktor Opakowań
25.06.2018

Umowa o pracę

Lubliniec
MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Dla firmy produkcyjnej poszukujemy Projektanta Opakowań.
Poszukujesz firmy rekrutacyjnej?
25.06.2018

Umowa zlecenie

Cała Polska
MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju i za granicą.
HR Controller
28.06.2018

Umowa o pracę

Katowice
MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19019.
Specjalista ds. księgowości z językiem niemieckim
28.06.2018

Umowa o pracę

Dąbrowa Górnicza
MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla.
Mistrz Utrzymania Ruchu
28.06.2018

Umowa o pracę

Skawina
MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma z branży HR, zajmująca się rekrutacją pracowników, którzy są zatrudniani bezpośrednio przez Pracodawcę.
Kierownik Restauracji
28.06.2018

Umowa o pracę

Toruń
Jako manager staniesz przed zadaniem wypromowania restauracji, a tym samym przyciągnięcia do niej klientów, którzy będą zainteresowani zorganizowaniem imprez, w tym imprez okolicznościowych ( przyjęc

Nie znalazłeś pracy dla siebie ?

Zostaw swoje dane - odezwiemy się do Ciebie z ofertą!